چهارشنبه, 12 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۱:۰:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ 
  • کد خبر : ۲۲۷۷
نماز جمعه 9 دی ماه

نماز جمعه 9 دی ماه 

نماز جمعه 9 دی ماه با حضور دکتر علیزاده ، فرماندار شهرستان محمودآباد ، دکتر رنجکش بخشدار ، مهندس کبود فیروزجایی شهردار سرخ رود ، مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان محمودآباد، فرماندهان و پاسداران سپاه شهرستان و با حضور اهالی بخش سرخ رود برگزار شد.

جناب سرهنگ علیزاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه محمودآباد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سرخ رود امروز _9 دی ماه_ اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که علی رغم تمام توطئه‌های دیپلماتیک، فرهنگ ناب اسلامی در همه دنیا پیش می‌رود و هیچ قدرتی نمی‌تواند مقابل آن بایستد.

علیزاده ادامه داد: در جنگ سایبری دشمنان به دنبال لطمه به زیر ساخت‌های کشور هستند اما خوشبختانه قدرت سایبری ایران دستاوردهای متعددی را کسب کرده است.

وی یادآور شد: باید مراقب باشیم که دشمنان قسم خورده اسلام در فضای مجازی به ارزش‌ها و انقلاب اسلامی ضربه نزنند.


حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه معزز سرخ رود  در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه ، حماسه 9 دی را یوم الله دانست و گفت: در چنین روزی در سال ۸۸، ولایتمداری، غیرت، عزت، آزادگی و بصیرت ملت ایران به جهانیان عرضه و ثابت شد.

وی با تأکید بر اینکه حماسه ۹ دی ۸۸ برای ملت ما یک سند افتخار است، اظهار کرد: مردم این مرز و بوم با ولایتمداری و در صحنه بودن در حمایت از منویات رهبر انقلاب برای حفظ نظام در نهم دی ماه جانانه به میدان آمدند و در برابر عافیت طلب ها و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی ایستادند و نقشه شوم فتنه گران را نقش بر آب کردند.

امام جمعه سرخ رود با اشاره با اشاره به در پیش بودن ۱۳ دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی خلاهای زیادی به کشور زد.

امام جمعه سرخ رود افزود: این شهید والا مقام، مالک اشتر زمان و انقلاب بود و برای مانایی نظام و گسترش انقلاب اسلامی در بین کشورهای مقاومت تلاش های زیادی انجام داد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی مرد میدان واقعی در دنیا بود، هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه و سراسر دنیا را شکست و نشان داد که دوران طاغوت های ستمگر در منطقه به پایان رسیده است.

حجت الاسلام تقی زاده گفت: سردار سلیمانی بهترین الگو برای مدیران جمهوری اسلامی ایران است که باید همه مسئولان به وی اقتدا کنند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سرخ رود

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0