چهارشنبه, 12 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۳:۵۷:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ 
  • کد خبر : ۲۲۷۴
مراسم وداع با شهید گمنام و  چهلم شهید مدافع وطن امیر حسین نیك پور

مراسم وداع با شهید گمنام و  چهلم شهید مدافع وطن امیر حسین نیک پور


بعد از ظهر سه شنبه همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) مراسم وداع با شهید خوشنام و چهلم شهید مدافع وطن امیر حسین نیک پور با حضور سرتیپ پاسدار دکتر گودرزی فرماندهی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران ، سردار حسینی فرمانده مرزبانی استان مازندران ،مهندس فرزانه نماینده مردم شریف شهرستان های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ، دکتر علیزاده فرماندار  شهرستان محمودآباد ، جناب سرهنگ ابراهیم نژاد فرمانده سپاه شهرستان ، جناب سرهنگ حسین زاده فرمانده نیروی انتظامی شهرستان  حجت الاسلام تقی زاده امام جمعه معزز  بخش ، دکتر رنجکش بخشدار ، مهندس کبود شهردار ، مهندس احمدی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر سرخ رود و معاونین فرمانداری شهرستان و با حضور خانواده معزز شهدا و اهالی محترم شهر سرخ رود برگزار شد.

سرتیپ گودرزی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان دلاور ایران اسلامی در دفاع مقدس بیان داشت: معنویات رزمندگان دلاور لشکر ۲۵ کربلا مازندران گره‌های کور عملیات‌های جنگ تحمیلی را باز می‌کرد.

فرمانده مرزبانی کشور در رابطه با اغتشاشات اخیر افزود: تا فرهنگ شهادت در جامعه وجود دارد، این بی‌عقلان قدرت تعیین رئیس جمهور و انقلاب را ندارند.

وی با این اینکه اسناد فراوانی موجود است که برداشتن حجاب از سر زن شیعه در کشور برای خودفروختگان کاسبی ایجاد کرد، اظهار داشت: حجاب از مبانی دینی است و همگان دیدند که مردم با این خودفروختگان همراهی نکردند، بلکه عده محدودی با همراهی و حمایت از این وطن‌فروشان ماهیت اصلی خود را نشان دادند.

سرتیپ گودرزی ادامه داد: کسانی که به لباس پیامبر، مساجد و اماکن مذهبی، شهدای قهرمان کشور و پرچم مقدس ایران اسلامی توهین کردند بدانند فرزندان برومند این نظام با سربند یا زهرا نمی‌گذارند این افراد خودفروخته و بی دین به اهداف شوم خود دست یابند.

وی با اشاره به ولایتمداری ملت بزرگ ایران خاطرنشان کرد: در کشورهای به اصطلاح پیشرفته و دارای فرهنگ، خانواده جایگاهی ندارد، چون معنویت در آن کشورها معنایی ندارد.

فرمانده مرزبانی فراجا به شهدای امنیت به ویژه سرباز شهید نیکپور اشاره کرد و افزود: مردم قدرشناس این خطه در اوج تبلیغات سوء دشمنان چه تشییع باشکوهی از این شهید امنیت مرزها و دیگر شهدا کردند.

سرتیپ احمدعلی گودرزی یادآور شد: به رغم وسعت مرزهای کشور خوشبختانه با جانفشانی دلاور مردان عرصه مرزبانی، هیچگونه خطری در مرزها به وجود نمی‌آید و در امنیت کامل مرزی قرار داریم.


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سرخ رود

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0