شنبه, 27 شهريور 1400
  • ساعت : ۲۲:۲:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ 
  • کد خبر : ۲۱۷۵
عزم جزم شهرداری سرخ رود در راستای رفع معضل آب شرب شهری

عزم جزم شهرداری سرخ رود در راستای رفع معضل آب شرب شهری

عصر امروز #محسن_کبودفیروزجایی #شهردار، #محمدحسین_احمدی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر #سرخ_رود طی جلسه ای با برارزاده مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و روسای ادارات آب و فاضلاب شهرستان و بخش با حضور #فرزانه نماینده مردم شهرستان و رنجکش بخشدار به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده امام جمعه سرخ رود خبر داد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر عزم خود را برای رفع مشکل آب شرب جزم نمودند.

#کبودفیروزجایی در ادامه گفت: شهرداری با بسیج امکانات، ادوات و نیروی انسانی با ورود به پروژه حفاری و لوله گذاری رینگ آب شهری بمنظور تسریع در این عملیات به کمک اداره آب و فاضلاب شهری شتافت و با حداکثر سرعت این مهم را عملی نمود.

#شهردار_سرخ_رود همچنین از مشارکت در برق رسانی و تامین هزینه ایستگاه پمپاژ آب در مسیر شبکه آبرسانی خبرداد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر با تعامل و همکاری در تجهیز و برق رسانی به ایستگاه پمپاژ آب میانی خط لوله دابوی شمالی اهتمام ویژه داشته تا در این راستای قدمی موثر بردارد.

وی با اشاره به ادامه همکاری شهرداری با اداره آب فاضلاب، ادامه داد: با تایید بدوی اعضای شورای اسلامی شهر مقرر گردید هماهنگی لازم جهت بررسی پیشنهاد تامین دو قطعه زمین بمنظور احداث مخزن ذخیره آب و همچنین برنامه ریزی افزایش شبکه و پوشش آبرسانی به نوار ساحلی پس از تقویت شبکه اصلی در دستور کار شهرداری و اداره آب و فاضلاب قرار گیرد.

#محسن_کبودفیروزجایی از تامین هزینه ای بالغ بر 3میلیارد ریال در حوزه رفع مشکلات آب شرب خبر داد و گفت: باوجود اینکه متولی اصلی آبرسانی اداره آب و فاضلاب است اما شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ رود از هیچگونه کمک، تعامل و همکاری با اداره مذکور بمنظور رفع مشکلات تا حصول نتیجه مطلوب فروگذار نخواهد بود چرا که اصلی ترین هدف در خدمتگزاری، جلب رضایت فرد به فرد شهروندان است.

شهردار سرخ رود همچنین از همکاری در اصلاح شبکه آبرسانی خبرداد و افزود: با یاری خدا شهرداری جهت اجرای فاز اول اصلاح شبکه آب شهری به طول 5کیلومتر به یاری اداره آب و فاضلاب خواهد شتافت.

روابط عمومی شهرداری سرخ رود

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0