دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400
عنوان گروه خبري / دیدار .
  • ساعت : ۱۲:۲۰:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۱۳۶
دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شورا

#روز_شورا
#محسن_کبودفیروزجایی شهردار با حضور در صحن شورا و شرکت در اولین جلسه شورای اسلامی شهر سرخ رود پس از نهم اردیبهشت ماه سال جاری از اهتمام و زحمات اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تقدیر کرد.
این جلسه به ریاست جعفرزاده رییس شورای اسلامی شهر با حضور تمامی اعضا در محل سالن جلسات برگزار شد.
#محسن_کبودفیروزجایی #شهردار #سرخ_رود تشكيل شوراهاي اسلامي با فرمان تاريخي امام (ره) در نهم ارديبهشت ماه 1359 را در واقع تجلي اراده مردمي در اداره مديريت هاي محلي دانست و افزود: شورای اسلامی به عنوان اركان تصميم گيري و نظارت بر مسائل جامعه و به عنوان حلقه هاي واسط مردم و دولت در جهت تعامل و همكاري در برنامه ها و تسهيل امور نقشي بي بديل دارد. #شهردار سرخ رود ادامه داد: در جمهوري اسلامي ايران شوراها بعنوان باشكوه ترين نماد مردم سالاري ديني، مظهر تبلور اراده و انديشه ي شهروندان در امر مشارکت های مردمی مي باشد و كارنامه شوراهاي اسلامي شهرها شامل فهرست بي شماري از خدمات ارزشمند در عرصه ي مديريت شهري بوده كه نشان دهنده فراهم شدن بستري مناسب براي ايجاد روحيه همدلي ، همبستگي، تعاون و كار جمعي و تلاش دلسوزانه و تامين خواسته هاي مردم با استفاده از توان خودشان در اداره امور مي باشد. 
#کبودفیروزجایی گفت: بي شك براي شوراها هيچ هدفي مقدس تر از خدمت صادقانه ، متعهدانه و بي منت به مردم در حوزه ي انتخابيه مربوطه نمي باشد و اين بهترين پاسخ به اعتماد مردم و حضور ارزنده ي شان در پاي صندوق هاي راي مي باشد.
وی افزود: فلسفه تشکیل شوراها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحکیم و تقویت جمهوریت و ایفای نقش مردم در تعیین سرنوشت خود می باشد. به تحقیق می بایست دغدغه اصلی شوراها، آسیب شناسی امور مختلف در حوزه ماموریت، بهره گیری از مشاوران فنی و کارشناسان آگاه، برای دریافت راهکارهای علمی و عملی جهت حل مشکلات احصاء شده، برنامه محور، منطقی و قانونی عمل کردن در حوزه اختیارات، نظارت و ارزیابی عملکرد خود و شهرداری، وحدت عمل و تعامل و هماهنگی با همدیگر و نیز سایر دستگاههای اجرایی لازمه توفیقات بیشتر و کسب نظر مردم  و بالطبع تحصیل رضای حق تعالی را در پی خواهد داشت. #محسن_کبودفیروزجایی در پایان گفت: بدینوسیله فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه، روز ملی شوراهای اسلامی را به شما اعضای محترم شورای اسلامی شهر سرخ رود که با وظیفه شناسی و توجه به اصل تعامل و هماهنگی، اهتمام در امر آسیب شناسی مشکلات و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهری با کفایت و درایت برای نیل به جامعه شهروند مدار کوشش می کنید، تبریک عرض می نمایم. 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ رود

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0