دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400
عنوان گروه خبري / تجلیل .
  • ساعت : ۱۳:۱۶:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ 
  • کد خبر : ۲۱۳۵
روز جهانی كار و كارگر گرامی باد

روز جهانی #کار و #کارگر گرامی باد.

ظهر امروز بمناسبت روز جهانی کار و کارگر #محسن_کبودفیروزجایی #شهردار_سرخ رود با همراهی رسولی معاون و نعمت پور مسئول واحد اداری و کارگزینی شهردار#سرخ_رود با حضور در دوایر سازمانی از کارگران شاغل در واحد های مختلف با اهدای لوح تقدیر، سپاسگذاری نمود.
شهردار سرخ رود در این دیدار فرهنگ کار را عالی ترین تصویر سازندگی و تحول داسنت و افزود: حضرت محمد ص پیامبر مهرگستر اسلام در روند زندگی انسانها بر دستان توانمند کارکر بوسه زده و با این عمل به احسن وجه منزلتی عظیم به این قشر بخشیده است.
کبودفیروزجایی ادامه داد: نکوداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مومن و صبور ایران اسلامی فرصتی مغتنم و بی نظیر است تا به اتسی از آن پیامبر رحمت زحمات بی بدیل کارگران را ارج نهیم.
وی افزود: اینجانب ضمن تبریک و تهنیت روز جهانی کار و کارگر از زحمات بی دریغ و شبانه روزی کارگران صدیق و خدوم شهرداری سرخ رود که علیرغم چالش ها و فراز و نشیب ها سرفرازانه در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش می نمایند، تقدیر و تشکر نموده، از خداوند متعال توفیقات روز افزون توام با سلامتی و سعادت برای همه عزیزان مسئلت می نمایم

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ رود

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0