دوشنبه, 29 دی 1399
  • ساعت : ۱:۲۱:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 30
كلنگ خیابان ساحلی ۳۰متری گلشهر به زمین زده شد

کلنگ خیابان ساحلی ۳۰متری گلشهر به زمین زده شد

ظهر امروز طی مراسمی کلنگ تعریض و آسفالت خیابان ساحلی ۳۰متری گلشهر با حضور مهندس فرزانه نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد، حجت‌الاسلام تقی زاده امام جمعه بخش، طالبی فرماندار شهرستان، فرماندهی سپاه پاسداران و سایر مسئولین شهرستانی به زمین زده شد و همزمان عملیات احداث این معبر ساحلی آغاز گردید.

#محسن_کبودفیروزجایی شهردار سرخ رود در این مراسم از تملک و عقب نشینی بیش از ۳هزارمربع املاک همجوار شامل زمین و تخریب ساختمانهای مسکونی خبر داد.

#شهردار_سرخ_رود ضمن قدردانی از همراهی مالکین و ساکنین این خیابان، پیشرفت و آبادانی شهری را منوط به همبستگی همه همشهریان دانست و افزود: با وجود تمامی ناملایماتی که در اجرای این طرح بزرگ وجود داشت، خوشبختانه با یاری خداوند، همت و همدلی رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و نگاه مثبت شهروندان فهیم سرخ رودی، عملیات اجرایی احداث بلوار ساحلی ۳۰متری گلشهر آغاز گردید.
کبودفیروزجایی نقش تمامی دوایر اداری و اجرایی #شهرداری_سرخ_رود را بسیار پررنگ و همیت سازمانی را از عوامل تسریع در پیشبرد پروژه های عمرانی به ویژه این طرح را ستودنی خواند و گفت: توان اجرایی شهرداری ها منوط به وظیفه شناسی پرسنل است که به لطف الهی شهرداری سرخ رود در این زمینه نمره ممتازی را داراست.

#محسن_کبودفیروزجایی #شهردار_سرخ_رود از تعریض معبر بالغ بر ۳۰۵۲مترمربع شامل ۵ دستگاه املاک تملک شده (زمین و ساختمان) با طول معبر حدود ۶۵۰متر و زیرسازی و آسفالت ۱۱هزارمترمربع با هزینه ای بالغ بر ۷۷میلیارد ریال خبر داد.


کلیپ گویای این مراسم در دست تدوین است.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخ رود

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.6.0
    V5.6.6.0